Gala wręczenia statuetek "Przyjaciele Fundacji ISKIERKA"

Statuetki przyznawane są od 2007 roku osobom, firmom i instytucjom, których zaangażowanie, motywujące zaufanie oraz wsparcie dodają nam skrzydeł w działaniu i mobilizują do podejmowania kolejnych wyzwań - informuje Fundacja ISKIERKA.

Gala wręczenia statuetek "Przyjaciele Fundacji ISKIERKA"
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Gala wręczenia statuetek odbywa się podczas corocznego, wielkiego koncertu Fundacji w chorzowskim Teatrze Rozrywki.

Jakość i pasja życia - to hasło Fundacji ISKIERKA, zajmującej się tworzeniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin.

Fundacja pomaga „oswoić” chorobę pokazując, jak niemożliwe staje się możliwym, a jednym z jej innowacyjnych projektów - realizowanych od 2006 roku - jest "Dziecięca Orkiestra Onkologiczna".

Ten niezwykły zespół tworzą mali pacjenci bez kroplówek, lekarze i pielęgniarki bez szpitalnych fartuchów, rodzice z uśmiechem na twarzach - wszyscy z bardzo egzotycznymi instrumentami perkusyjnymi w rękach.

W tym roku orkiestrę będzie wspierał Chór Dziennikarzy. Po raz pierwszy będzie można zobaczyć i usłyszeć na jednej scenie dziennikarzy z różnych redakcji telewizyjnych, radiowych i prasowych.

Organizator: Fundacji ISKIERKA; tel. 32/ 771 29 12; www.fundacjaiskierka.pl; e-mail: biuro@fundacjaiskierka.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum