Chirurgia Stawu Skokowego - warsztaty kadawerowe

Szkolenie stwarza rzadką sposobność nauki wykonywania zabiegów artroskopowych na kadawerach pod kontrolą fachowców biegłych w tej sztuce. Wydarzenie jest ważne ze względu na niedobór wyspecjalizowanych fachowców, zajmujących się regionem stawu skokowego, który pod względem wszystkich urazów narządu ruchu, jest wymieniany jako pierwszy.

Taka forma nauki jest najkorzystniejsza zarówno dla lekarzy, którzy dopiero zaczynają, jak i specjalistów w sztuce mikrochirurgii. Warsztaty umożliwiają wykonanie zabiegu na preparacie ludzkim w analogicznych warunkach do zabiegu wykonywanego na pacjencie w sali operacyjnej, bez obaw o popełnienie błędu w sztuce.

Uczestnicy mogą nauczyć się wszelkich medycznych trików, korzystając z wieloletniego doświadczenia instruktorów, którzy nabywali tę wiedzę latami. Czynny udział - zarówno w warsztatach, jak i dopełniającym je sympozjum - wezmą uznani i cenieni praktycy, wywodzący się z najbardziej znanych na Śląsku placówek chirurgii urazowej. Gościem specjalnym będzie ortopeda dr Peter Bock z Austrii.

Więcej informacji: msp-pakt.med.pl

Organizator: Medyczne Szkolenia Podyplomowe Pakt w Katowicach.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum