Business Insider Trends Festival

Business Insider Polska już po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję Business Insider Trends Festival, która stanowi okazję do spotkania z polskimi i międzynarodowymi wizjonerami biznesu przyszłości.

Business Insider Trends Festival
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października br. w Warszawie. Obecność na konferencji potwierdzili już m.in Henry Blodget, założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid, fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl, współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks.

Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe, założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann, analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel, VP Strategy w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci również Ylva M Andersson, coach i trener przywództwa i zespołów.

Business Insider Trends Festival jest skierowany do kadry zarządzającej, menedżerów oraz przedstawicieli start-upów. Oferta tegorocznej edycji wydarzenia będzie jeszcze szersza - organizatorzy zaproszą uczestników do udziału w interaktywnym festiwalu idei, trendów, sztuki i muzyki.

- Ubiegłoroczny sukces konferencji sprawił, że w tym roku naszego przedsięwzięcia nie może zabraknąć na europejskiej scenie biznesowej - mówi Jovan Protic, COO Ringier Axel Springer Polska. W pierwszej edycji, na trzech scenach, zgromadziliśmy 80 mówców z całego świata, a 1400 uczestników wzięło udział w prelekcjach i warsztatach, podczas których dowiedzieli się jak pod wpływem nowych technologii zmieni się bankowość, świat finansów, przemysł i życie człowieka. W nowej, II edycji, zaproponujemy publiczności jeszcze więcej - dodaje Protic.

Druga edycja Business Insider Trends Festival rozszerza zakres tematyczny i skupia się na czterech obszarach wiedzy, którym odpowiadać będą cztery oddzielne sceny. Business 4.0, Global Economy, LifeScience oraz nowa kategoria - Media & Marketing - to dziedziny determinujące funkcjonowanie przedsiębiorstw na współczesnym rynku. Każda z nich jest niezwykle istotna i może przesądzić o „być albo nie być” nowoczesnego biznesu.

Więcej informacji na stronie: https://trendsfestival.pl/
Video-zapowiedź konferencji: https://youtu.be/kXf69y2U2z8

Kontakt dla mediów:
Agnieszka Skrzypek-Makowska
agnieszka.makowska@ringieraxelspringer.pl
tel. +48 508 000 404

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze