Brytyjsko-Polskie Forum Służby Zdrowia

Sekcja Handlowa UK Trade & Investment Ambasady Brytyjskiej w Warszawie wraz z Brytyjsko-Polską Izbą Handlową (BPCC) organizuje forum na temat zarządzania działalnością szpitali i ich finansowania.

Jest to obecnie jedno z najbardziej istotnych zagadnień polskiej ochrony zdrowia, zwłaszcza w kontekście przekształceń szpitali w spółki kapitałowe i wciąż wzrastającego zadłużenia szpitali. Forum pozwoli zapoznać się z rozwiązaniami brytyjskimi w tym zakresie w świetle wdrażanej właśnie reformy służby zdrowia w Wielkiej Brytanii.

Zaprezentowane zostaną główne aspekty reformy dotyczące zarządzania szpitalami oraz studium przypadku pokazujące funkcjonowanie systemu na przykładzie jednego z regionów Wielkiej Brytanii. Forum to będzie nie tylko znakomitą okazją do zapoznania się z najnowszą koncepcją brytyjską, lecz również do szerszej wymiany poglądów na temat zarządzania służbą zdrowia.

Wydarzenie kierowane jest do: menedżerów ochrony zdrowia (szczególnie zarządzających szpitalami), przedstawicieli samorządowych wydziałów zdrowia, jak również Ministerstwa Zdrowia oraz Narodowego Funduszu Zdrowia. Forum zostanie otwarte przez Robina Barnetta, ambasadora brytyjskiego w Polsce oraz przez przedstawiciela polskiego Ministerstwa Zdrowia.

Forum towarzyszyć będzie miniwystawa prezentująca najnowsze produkty firm brytyjskich zaopatrujących szpitale.

Organizatorzy mają nadzieję, że forum będzie stanowić jedynie początek szerszej dyskusji i wymiany doświadczeń pomiędzy stroną polską a brytyjską i przyczyni się do usprawnienia działania polskiej służby zdrowia.

Dla przedstawicieli ochrony zdrowia oraz dystrybutorów sprzętu medycznego udział w forum jest bezpłatny.

Organizatorzy zapewniają tłumaczenie symultaniczne. Liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia przyjmowane są do 29 stycznia 2013 r.: mariola.biedrzycka@fco.gov.uk
Należy podać: imię, nazwisko, stanowisko, instytucję, telefon oraz adres e-mailowy.
Imienne zaproszenia na forum będą rozsyłane na podstawie zgłoszeń.

Organizatorzy:
Ambasada Brytyjska w Warszawie
Brytyjsko-Polska Izba Handlowa

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum