30 września startują IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych

Od 30 września do 2 października 2022 r. odbędą się w Wiśle IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych.

30 września startują IV Śląskie Dni Medycyny Stanów Nagłych
Podczas trzeciej edycji Śląskich Dni Medycyny Stanów Nagłych Fot. PTRM

Stany nagłe w medycynie, to sytuacje dynamiczne, mające bezpośredni wpływ na zdrowie i życie człowieka z którymi jako medycy spotykamy się w codziennej pracy. Dlatego, aby sprostać coraz szybciej rozwijającym się trendom w medycynie, konferencja będzie znakomitą okazją do poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także miejscem wymiany spostrzeżeń i doświadczeń.

- Biorąc pod uwagę sukces poprzednich edycji tej konferencji, chcemy utrzymać jej konwencję i dedykować jej zakres tematyczny szerokiej grupie zawodów medycznych. Również tak jak poprzednio, konferencja ta będzie kierowana do lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek oraz studentów kierunków medycznych - informuje Polskie Towarzystwo Ratowników Medycznych, które jest organizatorem IV Śląskich Dni Medycyny Stanów Nagłych.

- Jak zawsze, oprócz ciekawych i wartościowych prelekcji, wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty. Ten aspekt praktyczny naszego spotkania, od początku cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. W programie konferencji nie zapomnieliśmy również o aspektach prawnych, które są istotnym zagadnieniem dla całego personelu medycznego - podają organizatorzy.

Miejsce wydarzenia: Hotel Stok w Wiśle.

Więcej o konferencji i rejestracja: konferencja-ptrm.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum