24. Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED

Targi SALMED to najważniejsze i największe miejsce prezentacji rynkowych nowości z oferty producentów oraz dostawców aparatury i instrumentów medycznych, wyposażenia szpitali, klinik i gabinetów medycznych, a także firm laboratoryjnych oraz oferujących sprzęt rehabilitacyjny - cieszące się dużym zainteresowaniem osób zarządzających publicznymi i prywatnymi placówkami ochrony zdrowia w Polsce.

Na nowatorską formułę odbywających się w cyklu dwuletnim targów SALMED składa się nie tylko ekspozycja światowej klasy sprzętu medycznego na miarę placówek medycznych XXI wieku, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących o charakterze naukowo-szkoleniowym.

Odbędą się m.in. specjalistyczne konferencje, warsztaty, wykłady i liczne spotkania biznesowe dotyczące zarządzania jednostkami medycznymi w Polsce, telemedycynie, IT, medycynie ratunkowej, rehabilitacji, diagnostyce laboratoryjnej, czy pielęgniarstwu.

To właśnie te wydarzenia stanowią dodatkowy atut wizyty na targach dla zwiedzających - zawodowo związanych z branżą medyczną, m.in.: menedżerów ochrony zdrowia, kadry zarządzającej placówkami medycznymi, lekarzy, diagnostów laboratoryjnych, rehabilitantów, ratowników medycznych oraz pielęgniarek i położnych.

Już pierwszego dnia targów podczas uroczystej Gali Nagród wręczone zostaną najcenniejsze trofea Międzynarodowych Targów Poznańskich - Złote Medale (Złote Esculapy) - przyznawane najlepszym produktom prezentowanym na targach. W roku 2012 organizatorzy targów SALMED będą mieli okazję przedstawić po raz pierwszy nowe oblicze konkursu.

Więcej informacji: www.salmed.pl

Organizator:
Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
ul. Głogowska 14
60-734 Poznań

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum