23. Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku PTK

Wisła, Ustroń, 28.03.2019 - 30.03.2019

Eksperci są zgodni, że rehabilitacja kardiologiczna powinna być integralną częścią postępowania dla każdego chorego na serce. O tym, jak kompleksowo i skutecznie leczyć pacjentów z chorobami układu krążenia będą dyskutować eksperci podczas 23. Sympozjum Sekcji Rehabilitacji Kardiologicznej i Fizjologii Wysiłku Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędzie się w Wiśle i Ustroniu, w dniach 28-30 marca 2019 roku.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Rehabilitacja kardiologiczna - postępowanie kompleksowe”. Coraz częściej mówimy o opiece kompleksowej w kardiologii, a to właśnie dobrze realizowana rehabilitacja kardiologiczna była i jest najlepszym przykładem takiej opieki. Dodatkowo rehabilitacja kardiologiczna w każdej formie realizacji (szpitalna, ambulatoryjna, telerehabilitacja), bardziej niż kiedykolwiek stała się elementem kompleksowego podejście do opieki nad pacjentem kardiologicznym.

Organizatorzy mają nadzieję, iż Sympozjum - spotkanie lekarzy, fizjoterapeutów, pielęgniarek, psychologów i dietetyków zajmujących się czy zainteresowanych rehabilitacją kardiologiczną - będzie okazją do wzajemnego korzystania z bogatej wiedzy oraz doświadczeń wykładowców i uczestników.

Więcej o Sympozjum i rejestracja:
http://rehabilitacja2019.ptkardio.pl/

Szczegółowe informacje:
Janusz Kowalski
Biuro Organizacyjne 23. Sympozjum SRKiFW PTK
janusz@cowalski.pl
tel. 606 83 43 68