13 października rusza cykl bezpłatnych konferencji dla pielęgniarek „Opieka Długoterminowa w Praktyce”

Już 13 października 2022 r. odbędzie się wydarzenie wyjątkowe – konferencja „Opieka Długoterminowa w Praktyce” pod Honorowym Patronatem Ministra Zdrowia.

13 października rusza cykl bezpłatnych konferencji dla pielęgniarek „Opieka Długoterminowa w Praktyce”
Banner reklamujący wydarzenie. Fot. Mat. prasowe
  • Już 13 października 2022 r. w warszawskim Hotelu Gromada przy Pl. Powstańców Warszawy 2 odbędzie się  konferencja „Opieka Długoterminowa w Praktyce”
  • Honorowy Patronat nad tym wyjątkowym wydarzeniem objął Minister Zdrowia, a patronat medialny Rynek Zdrowia
  • Wydarzenie jest bezpłatne dla personelu medycznego, a na rejestrację zostały już ostatnie chwile: www.opiekawpraktyce.pl/warszawa

Opieka Długoterminowa w Praktyce

Konferencja „Opieka Długoterminowa w Praktyce” to skondensowana w niemal 8 godzinach prelekcji wiedza niezbędna w profesjonalnej opiece długoterminowej – ponad 350 uczestników spotkania weźmie udział w wykładach dot. m.in. żywienia, leczenia ran trudno gojących się, higieny pacjenta, standardów opieki czy leczenia bólu.

Warszawska konferencja otwiera cykl bezpłatnych konferencji o opiece długoterminowej, które będą organizowane w całej Polsce. Podczas wydarzenia 13 października 2022 r. zostanie ogłoszony harmonogram spotkań na cały rok 2023.

Przewodniczącą Komitetu Naukowego oraz inicjatorką spotkania, zaplanowanego na 13 października, jest dr Mariola Rybka, Konsultant Krajowy w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej.

- Od lat działając na rzecz poprawy jakości opieki długoterminowej w Polsce, myślałam o aktywności, która byłaby dostępna dla pielęgniarek i innych członków zespołów medycznych, dostarczała aktualnej wiedzy, wsparcia i objaśniała nowoczesne rozwiązania w zakresie opieki i terapii – mówi dr. n. o zdr. Mariola Rybka. - Z tej potrzeby zrodził się pomysł na cykl bezpłatnych konferencji regionalnych organizowanych w Państwa miastach, miejscach pracy, lokalnych izbach. Wraz z zespołem doświadczonych specjalistów chcemy się z Państwem spotykać i rozmawiać o tym, co najtrudniejsze w wyzwaniach opieki długoterminowej, a także proponować praktyczne, skuteczne rozwiązania częstych problemów w opiece – dodała ekspertka.

 

Zapraszamy do bezpłatnej rejestracji:

www.opiekawpraktyce.pl/warszawa

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum