13. Konferencja MEDmeetsTECH

12 maja 2022 r. w Warszawie już po raz trzynasty odbędzie się konferencja MEDmeetsTECH. Uczestnicy wiosennej odsłony wydarzenia będą dyskutować m.in. o kierunkach rozwoju obszaru Artificial Intelligence (AI), Virtual Reality (VR) Augumented Reality (AR) oraz nowych technologiach w telemedycynie.

13. Konferencja MEDmeetsTECH

MEDmeetsTECH to wydarzenie łączące świat medycyny, startupów i biznesu. Po raz drugi odbędzie się ono w formule hybrydowej - stacjonarnie i online. Hasłem przewodnim spotkania będzie obszar #Artificial Intelligence. Osoby tworzące ekosystem dla działalności medycznych startupów w Polsce mogły uczyć się od siebie nawzajem inteligentnego podejścia do technologii w opiece zdrowotnej. Chodzi m.in. o wynalazców, przedstawicieli świata medycznego, inwestorów, liderów biznesu, reprezentantów instytucji publicznych i prywatnych oraz studentów.

Spotkanie rozpocznie sesja: „Trendy”, w trakcie której prelegenci omówią zagadnienia związane z przyszłością branży MEDTECH. Dowiemy się z niej, m.in., w którym kierunku zmierzają prace związane ze stosowaniem sztucznej inteligencji w obszarze ochrony zdrowia, a także w jaki sposób technologia zmienia obraz współczesnej medycyny.

Z kolei podczas sesji: „Rynkowy know-how” pojawi się wiele ciekawych zagadnień dotyczących, m.in. tworzenia aplikacji do rehabilitacji z wykorzystaniem inteligentnej odzieży, stosowania rozwiązań typu HOLO, AI, VR czy metaverse oraz budowania ekosystemów firm i ich produktów.

Zaplanowano również debatę pt.: Sztuczna inteligencja w ochronie zdrowia: szansa czy zagrożenie?

Spotkanie zakończą prezentacje najciekawszych startupów.

Program, rejestracja i zgłaszanie startupów: medmeetstech.com/maj2022

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum