JJX/Rynek Zdrowia | 02-06-2015 15:26

Wrocław: ENEL-MED uruchomił kolejny oddział

W poniedziałek (1 czerwca) został otwarty drugi już oddział Centrum Medycznego ENEL-MED we Wrocławiu. Mieści się w budynku West Gate.

Usługi świadczone w placówce obejmują m.in. dostęp do lekarzy podstawowych specjalności, takich jak internista czy lekarz medycyny rodzinnej. Funkcjonuje też szeroko rozwinięta stomatologia - informuje spółka w komunikacie prasowym.

W placówce możliwe do zrealizowania są także: konsultacje okulistyczne, badania medycyny pracy, RTG stomatologiczne czy badania EKG (dorośli). W ENEL-MED West Gate działa także gabinet zabiegowy (dzieci i dorośli), punkt pobrań oraz punkt szczepień (dorośli). Zakres konsultacji i usług będzie sukcesywnie dostosowywany do bieżących potrzeb pacjentów.

Spółka zgodnie z ogłoszoną strategią intensywnie rozwija obszar stomatologii w całej Polsce. Otwiera gabinety w nowych miastach, zwiększa liczbę klientów.

Wrocławski oddział to nie ostatnia inwestycja realizowana przez spółkę w tym roku. Na drugą jego połowę zaplanowane zostały otwarcia kolejnych placówek, m.in. kliniki medycyny sportowej na stadionie Klubu Legia Warszawa, dwóch przychodni w Katowicach i placówki abonamentowej w Warszawie.