Warszawa: ośrodek medycyny pracy po remoncie

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia • • 16 lipca 2009 09:17

Zakończono generalny remont Mazowieckiego Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy w Warszawie. Budynek został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ma więcej gabinetów lekarskich.

W ośrodku zostały wymienione stropy, dach oraz instalacje elektryczne i CO. W dobudowanej części jest winda i sześć dodatkowych gabinetów lekarskich. Wszystkie pomieszczenia są odnowione. W ośrodku oprócz specjalistów medycyny pracy, w ramach NFZ, przyjmują laryngolodzy, okuliści oraz neurolodzy. Do tych ostatnich nie ma dużych kolejek, np. do laryngologa i neurologa można się dostać w ciągu kilku dni, do okulisty czeka się miesiąc.

Jak poinformowała wczoraj dziennikarzy, w czasie uroczystego otwarcia wyremontowanego budynku, Alicja Kiczma, dyrektor oddziału MWOMP, w tym roku jeszcze w planach jest otwarcie nowej poradni - rehabilitacji głosu.

Ośrodek prowadzi m.in.: badania psychologiczne, sezonowe pracowników oraz dla kierowców. Remont kosztował 2,1 mln zł, z czego ponad 500 tys. zł pochodziło z budżetu województwa mazowieckiego.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum