Warszawa: nowe pomieszczenia dla pogotowia na Pradze Płn.

Autor: UMWM/Rynek Zdrowia • • 25 maja 2012 16:31

28 maja br. otwarto nowe pomieszczenia Oddziału Praga Północ i Szkoły Ratownictwa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans” w Warszawie przy ul. Brzeskiej 12.

Szkoła Ratownictwa oraz V Oddział Ratownictwa Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" w Warszawie zyskały nowe miejsca wyczekiwania zespołów ratownictwa medycznego. 

Inwestycja w całości została sfinansowana ze środków własnych WSPRiTS "Meditrans" w Warszawie.

Oddział Praga Północ jest jednym z większych Oddziałów Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" w Warszawie. Codziennie zespoły ratownictwa medycznego (1 zespół specjalistyczny i 3 zespoły podstawowe) stacjonujące w tym Oddziale realizują wezwania do osób znajdujących się w stanie nagłego zagrożenia zdrowia i życia z rejonu dzielnicy Warszawa Praga Północ, jak również dzielnic sąsiadujących.

Na czas piłkarskich mistrzostw Europy Euro 2012 pomieszczenia Szkoły Ratownictwa będą miejscem wyczekiwania dla trzech zespołów ratownictwa medycznego, które zostaną dodatkowo uruchomione w ramach kontraktu z NFZ.
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum