Warszawa: dział pomocy doraźnej w największym centrum medycznym LUX MED

Autor: PAP/Rynek Zdrowia • • 24 października 2016 20:15

24 godziny na dobę i siedem dni w tygodniu są gotowi przyjmować pacjentów lekarze rodzinni, pediatrzy oraz chirurdzy dla dzieci i dorosłych w nowym Dziale Pomocy Doraźnej na terenie nowoczesnego centrum medycznego Warszawie.

Warszawa: dział pomocy doraźnej w największym centrum medycznym LUX MED
Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED. Fot. PTWP

To największa placówka Grupy LUX MED - informuje Centrum Prasowe PAP.

W centrum medycznym znajduje się 50 gabinetów konsultacyjnych, zabiegowych i diagnostyczno-zabiegowych. Są też usługi stomatologiczne. A tuż przy głównej recepcji specjalne stanowisko pielęgniarskie dla pacjentów w nagłych przypadkach, wymagających udzielenia szybkiej pomocy.

- Nasz dotychczasowy 24-godzinny Dział Pomocy Doraźnej zlokalizowany był w placówce przy ul. Racławickiej, czyli w pierwszym centrum medycznym Grupy LUX MED uruchomionym na początku lat 90. Przez te blisko 25 lat liczba naszych placówek wzrosła do niemal 200. Korzysta z nich ponad 1,7 mln pacjentów w całym kraju. Potrzebowaliśmy dziś nowoczesnego działu pomocy doraźnej w Warszawie i właśnie taki oddajemy do dyspozycji pacjentów przy ul. 1 Sierpnia 8 - mówi Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED.

Zmotoryzowani pacjenci mają do dyspozycji bezpłatny parking na ponad 100 miejsc, a rodzice komfortowe przestrzenie do przewijania i nakarmienia dziecka z możliwością podgrzania posiłku. Na starsze dzieci czekają interaktywne zabawki w specjalnie wydzielonej strefie. Jest też strefa relaksu dla dorosłych, z napojami i codzienną prasą.

Odpowiadając na pytanie CP PAP o dostępność placówki dla wszystkich pacjentów prezes LUX MED podkreśliła, że "centra medyczne są dla wszystkich" i nie trzeba mieć wykupionego pakietu świadczeń, aby skorzystać z natychmiastowej pomocy doraźnej.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum