W Gorzowie powstaje nowoczesna przychodnia

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia • • 13 lutego 2009 10:18

Pięciokondygnacyjny budynek stawia na gorzowskim Górczynie firma JarBud. Ma tu powstać najnowocześniejsza wielospecjalistyczna przychodnia w Gorzowie z 30 gabinetami lekarskimi.

Jacek Bachalski już nie zajmuje się polityką, ale tym, co mu lepiej w życiu wychodziło - biznesem. Tym razem firma byłego senatora PO "wchodzi" w służbę zdrowia. JarBud stawia pięciokondygnacyjne centrum medyczne, które ma być otwarte jeszcze w tym roku.

Do zarządzania obiektem o powierzchni ok. 2,5 tys m kw. już została powołana spółka Medi-Raj. Jej zadaniem będzie sprzedaż ponad 30 gabinetów lekarskich. Wszystkie pomieszczenia w budynku będą klimatyzowane, podobnie jak pomieszczenia wspólne, np. korytarze, szatnie, miejsce na kawę czy poczekalnie.

- Medi-Raj weźmie na siebie pełną obsługę rejestracji i administracji obiektu. Będzie m.in. nowoczesny system zapisywania pacjentów sprzężony z komputerami w recepcji. Nie tylko telefoniczny i osobisty, ale też internetowy i SMS-owy. Pacjent będzie wiedział, o której godzinie zostanie przyjęty - mówi Bachalski.

Inwestor chce, żeby pacjent stracił tutaj jak najmniej czasu na procedury administracyjne i oczekiwanie na wizytę, a z drugiej strony zakłada, że w 30 gabinetach Medi-Raj będą lekarze wszystkich możliwych specjalizacji, więc właściwie w jednym miejscu i czasie będzie możliwość dokonania wszelkich badań, czy konsultacji.

- Mamy ambicję otworzyć najnowocześniejszy obiekt służby zdrowia w Gorzowie - mówi Jacek Bachalski.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum