Trzy poradnie i oddział chorób płuc przeniesione. Od 12 lipca w nowym miejscu Poradnia Chorób Zakaźnych

Autor: oprac. JPP • Źródło: Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp.12 lipca 2022 11:10

Od 12 lipca w nowym miejscu działa Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Wcześniej adres zmieniły w sumie trzy poradnie specjalistyczne oraz oddział chorób płuc. Przenosiny to przygotowania do uruchomienia w kompleksie szpitalnym przy ul. Walczaka 42 rozbudowanego ośrodka psychiatrii.

Trzy poradnie i oddział chorób płuc przeniesione. Od 12 lipca w nowym miejscu Poradnia Chorób Zakaźnych
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Fot. Mat. WSzW w Gorzowie Wlkp.

 

Od 12 lipca w nowym miejscu Poradnia Chorób Zakaźnych w Gorzowie

- Od 12 lipca w nowym miejscu pracuje Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Została przeniesiona do kompleksu szpitalnego przy ul. Dekerta - poinformowało przedstawiciele Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim.

- Poradnia Chorób Zakaźnych mieści się dokładnie przy ul. Dekerta w wysokim czerwonym pawilonie N (gdzie jest m. in. szpitalna apteka i Zakład Medycyny Nuklearnej) na pierwszym piętrze - dodają.

Wcześniej - z początkiem lipca - adres zmieniły w sumie trzy poradnie specjalistyczne oraz oddział chorób płuc. 

- Ze szpitalnego kompleksu przy ul. Walczaka 42 zostały przeniesione:  Oddział Chorób Płuc i Chorób Wewnętrznych wraz z Wojewódzką Poradnią Gruźlicy i Chorób Płuc, Poradnia Pulmonologiczna dla Dzieci oraz Poradnia Chorób Zakaźnych i Chorób Wątroby. Na oddział chorób płuc i do poradni pulmonologicznej wejdziemy teraz głównym wejściem do szpitala (budynek D, parter) - przypominają w WSzW.

W lecznicy radzą, aby do wszystkich poradni najlepiej rejestrować się przez call center: 95 782 77 77 (pon.-pt., 7.00-14.30). Można też wysłać mail na adres: rejestracja@szpital.gorzow.pl (w mailu należy podać dane, telefon kontaktowy oraz numer lub skan/zdjęcie skierowania) albo przyjść osobiście do którejś z rejestracji przy ul. Dekerta i ul. Walczaka.

- Przenosiny oddziału chorób płuc i poradni to kolejny etap przygotowań do uruchomienia w  kompleksie szpitalnym przy ul. Walczaka 42 rozbudowanego ośrodka psychiatrii, w tym oddziału dziennego dla dzieci i młodzieży. Już teraz w tzw. starym szpitalu działa m.in.  Centrum Zdrowia Psychicznego - dodają przedstawiciele szpitala.
Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum