Skierniewice: szpitalny SOR wzbogaci się o nowy sprzęt za 2,9 mln zł

Autor: JW/Rynek Zdrowia • • 12 lutego 2018 13:05

Do końca sierpnia br. do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. S. Rybickiego w Skierniewicach trafi sprzęt i aparatura medyczna o wartości niemal 2,9 mln zł, zakupiony z funduszy unijnych. Sprzęt posłuży do doposażenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

W ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 zakupione zostaną urządzenia i aparatura medyczna dla skierniewickiego SOR. Fot. Materiały prasowe

Wojewódzki Szpital Zespolony im. S. Rybickiego w Skierniewicach aktualnie realizuje finansowany z funduszy Unii Europejskiej projekt pn. ''Poprawa funkcjonowania systemu ratownictwa medycznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach".

Całkowita wartość projektu wynosi 2,89 mln zł, a wartość dofinansowania z funduszy europejskich: 2,46 mln zł - podaje skierniewicki szpital. 

W ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 zakupione zostaną urządzenia i aparatura medyczna. Aktualnie trwa postępowanie przetargowe na wyłonienie dostawców.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum