×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Pińczów: finisz prac przy rozbudowie Centrum

Autor: KR/Rynek Zdrowia17 października 2013 11:27

Dobiegły końca prace wykończeniowe przy rozbudowie Centrum Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard w Pińczowie.

Pińczów: finisz prac przy rozbudowie Centrum
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Nowa inwestycja ma służyć mieszkańcom województwa świętokrzyskiego w zakresie kompleksowej diagnostyki i leczenia chorób serca z wykorzystaniem najnowszych technologii medycznych. Dzięki rozbudowie Centrum rozszerzona zostanie baza łóżkowa Centrum Kardiologii i polepszy się komfort pobytu leczonych tu pacjentów. Cała inwestycja o wartości ok. 5 mln zł przeprowadzona została ze środków własnych Intercard.
 
Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektroterapii i Angiologii Intercard w Pińczowie prowadzi diagnostykę i leczenie chorób serca w zakresie kardiologii inwazyjnej w ramach kontraktu z NFZ. W ramach 24-godzinnego dyżuru na oddziale wykonywane są zabiegi koronarografii i koronaroplastyki w trybie pilnym u chorych z zawałem serca. Zabiegi te przeprowadzane są według najnowszych standardów, nie wymagają długich hospitalizacji, umożliwiają szybką rehabilitację i w większości przypadków powrót do pełnej aktywności życiowej i zawodowej.

Uroczystość otwarcia Centrum zaplanowano na piątek (18 października).

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum