×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Pieniądze na doposażenie SORów: trwa konkurs z subfunduszu. 23 lutego spotkanie w MZ

Autor: oprac. ML • Źródło: Rynek Zdrowia22 lutego 2023 21:30

Ogłoszono już konkurs na wybór wniosków o dofinansowanie podmiotów leczniczych w ramach programu inwestycyjnego z Subfunduszu modernizacji podmiotów leczniczych. Ministerstwo Zdrowia na czwartek 23 lutego zaplanowało spotkanie informacyjne dla zainteresowanych podmiotów.

Pieniądze na doposażenie SORów: trwa konkurs z subfunduszu. 23 lutego spotkanie w MZ
Spotkanie odbędzie się w siedzibie Ministerstwa Zdrowia. Fot. Adobestock
  • Na 23 lutego w Ministerstwie Zdrowia zaplanowano spotkanie informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców w ramach konkursu z Subfunduszu modernizacji podmiotów leczniczych
  • Inwestycje mogą polegać na modernizacji, przebudowie lub doposażeniu szpitalnych oddziałów ratunkowych (SOR) lub pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR
  • Spotkanie jest organizowane w związku z dużą liczbą zapytań w sprawie konkursu

Konkurs trwa, dużo zapytań

W związku ogłoszonym konkursem na wybór wniosków o dofinansowanie podmiotów leczniczych w ramach programu inwestycyjnego z Subfunduszu modernizacji podmiotów leczniczych Ministerstwo Zdrowia organizuje spotkanie informacyjne.

Chodzi o inwestycje w zakresie zadań polegających na modernizacji, przebudowie lub doposażeniu szpitalnych oddziałów ratunkowych (SOR) lub pracowni diagnostycznych współpracujących z SOR, Ministerstwo Zdrowia informuje, że ze względu na dużą liczbę  pytań w sprawie konkursu planowane jest stacjonarne spotkanie informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców.

Termin spotkania to 23.02.2023 r. (czwartek) w godz. 11:00 – 14:00. Spotkanie będzie stacjonarne w Dużej Sali Kinowej Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej w Warszawie.

Zakres spotkania:

  • przedstawienie i omówienie kryteriów oceny wniosków,
  • omówienie wniosku o dofinansowanie wraz z instrukcją składania wniosku o dofinansowanie za pośrednictwem Platformy Obsługi Projektów Inwestycyjnych (POPI).

Zgłoszenia na spotkanie należy przesyłać na adres: FM.modernizacja.podmiotow@mz.gov.pl,  w tytule wpisując: „Zgłoszenie na spotkanie informacyjne – imię i nazwisko”.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa: 22.02.2023 r. Jak podał resort zdrowia, liczba miejsc na szkolenie jest ograniczona (60 miejsc), a udział będzie możliwy po potwierdzeniu rezerwacji miejsca za pomocą poczty elektronicznej.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum