×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Otwarto nową przychodnię we Wrocławiu. Już przyjmuje "na NFZ"

Autor: oprac. JKB • Źródło: NZOZ Twój Lekarz, Rynek Zdrowia20 lutego 2023 11:46

NZOZ Twój Lekarz tworzy sieć przychodni we Wrocławiu. Na początek powstała przychodnia na szybko rozwijającym się osiedlu przy ulicy Drabika (Jagodno). Ośrodek medyczny funkcjonuje od 15 lutego w zakresie POZ z refundacją.

Otwarto nową przychodnię we Wrocławiu. Już przyjmuje "na NFZ"
We Wrocławiu powstała przychodnia w ramach sieci Twój Lekarz (zdj. ilustracyjne). Fot. Shutterstock

 

Otwarto nową przychodnię we Wrocławiu

Jak informuje NZOZ Twój Lekarz, w sercu Jagodna, czyli dynamicznie rozwijającego się wrocławskiego osiedla, powstała przychodnia przy ulicy Drabika 74. Usługi w zakresie POZ z refundacją NFZ uruchomiono od 15 lutego. Sieć planuje także poszerzenie opieki także o porady specjalistów.

- Dostęp do dobrze zorganizowanej  ochrony zdrowia to jeden z wyznaczników rozwoju i ważne kryterium oceny poziomu życia. Mieszkańcy nowych osiedli potrzebują nie tylko sprawnej komunikacji, przedszkoli, szkół oraz sklepów i lokali gastronomicznych. Niezmiernie ważne są usługi medyczne – wyjaśnia w komunikacie Mariola Madler–Litera, założycielka sieci Twój Lekarz.

Przypomnijmy: NZOZ Twój Lekarz jest siecią przychodni we Wrocławiu i Gminie Kobierzyce. Funkcjonuje od 2003 roku i zapewnia kompleksową opiekę medyczną z refundacją NFZ i usługi komercyjne. W placówkach sieci oferowane są: POZ, poradnie specjalistyczne, pracownie rehabilitacji, medycynę pracy i punkty szczepień.
Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze