×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Otwarto nową przychodnię w Łodzi. W pierwszy dzień 4500 deklaracji pacjentów

Autor: oprac. JPP • Źródło: Urząd Miasta Łódź02 lutego 2023 07:00

1 lutego otwarta została nowa miejska przychodnia w Łodzi. Przyjmuje tu pięciu lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej. Wszyscy w ramach kontraktu z NFZ. Już pierwszego dnia po otwarciu w placówce złożono 4500 deklaracji pacjentów.

Otwarto nową przychodnię w Łodzi. W pierwszy dzień 4500 deklaracji pacjentów
1 lutego otwarta została nowa miejska przychodnia w Łodzi (zdj. ilustracyjne) Fot. JPP

 

Otwarto nową przychodnię w Łodzi. W pierwszy dzień 4500 deklaracji pacjentów

O otwarciu nowej przychodni w Łodzi informuje miejski serwis. - Otwiera się nowa miejska poradnia zdrowia. Pierwszych pacjentów przyjmie już  1 lutego. Przychodnia przy ul. Struga 86 należy do Miejskiego Centrum Medycznego „Polesie” - przekazał magistrat. 

W przychodni pacjentów będzie przyjmowało pięciu lekarzy, pielęgniarka środowiskowa i położna. Ponadto działają tu też punkt pobrań oraz gabinet zabiegowy z EKG.

Ze świadczeń w poradni mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Łodzi. Już pierwszego dnia po otwarciu w placówce złożono 4500 deklaracji pacjentów. 

Budynek dla poradni jest po remoncie i termomodernizacji. Koszt prac to około 270 tys. zł. Wnętrza dostosowano do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

-  Zastosowano kontrastową kolorystykę, która ułatwia korzystanie z pomieszczeń osobom słabowidzącym, z „niską” rejestracją – dla osób na wózkach inwalidzkich – oraz z innymi udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnościami - czytamy na stronie miasta.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum