Opole: otwierają Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia • • 02 kwietnia 2011 11:13

W poniedziałek (4 kwietnia) odbędzie się oficjalne otwarcie placówki Centrum Słuchu i Mowy "Medincus" w Opolu. Opolska placówka będzie siódmą lecznicą "Medincusa" w kraju.

Opole: otwierają Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"

Gazeta Wyborcza informuje, że chociaż przychodnia przyjmuje pacjentów od stycznia, to oficjalne otwarcie Centrum Słuchu i Mowy "Medincusa" odbędzie się w poniedziałek.

Opolska przychodnia posiada nowoczesny sprzęt i unikatową aparaturę medyczną służącą m.in. do leczenia jamy bębenkowej ucha i zatok, a także wideootoskop umożliwiający obejrzenie krtani na monitorze w powiększeniu. 

Przychodnia ma kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, co oznacza, że chorzy mogą liczyć na porady i leczenie za darmo. 

"Medincus" to niepubliczny zakład opieki zdrowotnej specjalizujący się w leczeniu chorób laryngologicznych i świadczący wysokospecjalistyczne usługi m.in. w zakresie: otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, logopedii, zaburzeń równowagi, rehabilitacji słuchu i mowy. 

Pierwsza placówka "Medincusa" powstała w Warszawie przy ulicy Konwiktorskiej 3/5 w Warszawie. Inne przychodnie firmy istnieją także w Szczecinie, Katowicach, Rzeszowie, Olsztynie oraz Gdańsku. 

Więcej: Gazeta Wyborcza

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum