Merck rozwija Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu

Autor: pwx • • 31 stycznia 2020 18:41

Ponad sto nowych stanowisk pracy ma zostać utworzonych w tym roku w Regionalnym Centrum Usług Biznesowych we Wrocławiu należącym do Merck Business Solutions Europe Sp. z o.o. Firma chce przyciągnąć pracowników atrakcyjnymi możliwościami rozwoju i pakietem benefitów.

Regionalne Centrum Usług Biznesowych Merck, to specjalna jednostka firmy odpowiadająca za dostarczanie usług biznesowych spółkom Merck w Europie i na całym świecie. Jego pracownicy obsługują głównie europejskie spółki, ale oferują również dodatkowe wsparcie dla każdego z 66 rynków, na których Merck działa globalnie.

Wrocławskie centrum stale się rozwija. Obecnie zatrudnia ponad 350 pracowników, a do końca roku utworzonych zostanie ponad 100 nowych stanowisk - podała firma w informacji przekazanej mediom.

Główne obszary, w których firma chce pozyskać pracowników to: HR (m.in. Payroll Specialist oraz Learning Administrators), finanse (m.in. VAT Accounting Specialists), zakupy (m.in. Sourcing Analyst) oraz IT (m.in. Robotics Process Developers). Pracownicy centrum to międzynarodowy zespół.

- Regionalne Centrum Usług Biznesowych w pełni wpisuje się w strategię rozwoju naszej firmy. Jest ono jedną z naszych trzech spółek działających w Polsce, a pod względem liczby zatrudnionych pracowników obecnie tą największą. Dalsze inwestycje w rozwój wrocławskiego centrum oznaczają ponad sto nowych miejsc pracy i potwierdzają jego międzynarodową, strategiczną rolę - mówi Selen Zeydanli Bisson, prezes zarządu Merck Sp. z o.o. cytowany w informacji dla prasy.

Merck to wiodąca firma naukowo-technologiczna, działającą w trzech sektorach: ochrony zdrowia (Healthcare), life science oraz zaawansowanych materiałów i technologii (Performance Materials). 

 

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum