Łódź: miasto inwestuje w modernizacje przychodni

Autor: lodz.wyborcza.pl/Rynek Zdrowia • • 21 marca 2018 21:01

W Łodzi z miejskiego budżetu przeznaczono w latach 2014-2017 prawie 15 mln zł na remonty i inwestycje w przychodniach. W tym roku zagwarantowano na ten cel około 4 mln zł.

FOT. Shutterstock; zdjęcie ilustracyjne

Remont pomieszczeń i ich wyposażenie kosztowały niemal 170 tys. zł. Po zmianach pacjenci będą leczeni w doskonałych warunkach, a lekarze pomogą także podopiecznym Domu Pomocy Społecznej - podaje Gazeta Wyborcza.

Właśnie zakończyła się jedna z takich inwestycji. Pacjenci mogą już korzystać z nowej Poradni Miejskiego Centrum Medycznego „Bałuty” przy ul. Sierakowskiego 65. Placówka została wyremontowana zgodnie z najnowszymi trendami i zaleceniami dotyczącymi tego typu obiektów.

Nowa przychodnia, położona jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od dotychczas działającej. Ze „starej” przeniosą się do odnowionych obiektów lekarze, którzy przyjmowali dotąd pacjentów. Chorzy nie będą więc musieli wybierać nowych doktorów.

- Wszystko będzie, jak dotąd, tylko lepiej, bo w bardziej komfortowych warunkach - zachwala Adam Wieczorek, radny z magistrackiej komisji zdrowia.

Więcej: lodz.wyborcza.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum