×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Kraśnik: przeniosą oddział dziecięcy do wyremontowanego budynku

Autor: Dziennik Wschodni/Rynek Zdrowia14 stycznia 2016 10:55Aktualizacja: 14 stycznia 2016 11:00

W przyszłym tygodniu planowane są przenosiny oddziału dziecięcego Szpitala Powiatowego w Kraśniku do wyremontowanych pomieszczeń przy ul. Chopina.

Kraśnik: przeniosą oddział dziecięcy do wyremontowanego budynku
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Obecnie oddział dziecięcy mieści się w dzielnicy fabrycznej Kraśnika, w budynku przy al. Niepodległości. Mali pacjenci mają zostać przewiezieni na ul. Chopina karetkami. Warunki w wyremontowanych pomieszczeniach w budynku szpitala są dużo lepsze od tych obecnych. Po przeprowadzce ilość miejsc się nie zmieni.

Po przeniesieniu oddziału dziecięcego zarząd powiatu chce zagospodarować dotychczasową jego siedzibę na potrzeby administracji powiatowej, natomiast w drugim, większym budynku w tej lokalizacji w dalszym ciągu będą działać oddziały kardiologiczny, położniczo-noworodkowy jak też ginekologia.

Szpital planuje także remont specjalistycznej przychodni w starej części miasta. Pomieszczenia w tym budynku mają być remontowane jeszcze w tym roku. Koszt planowanego przedsięwzięcia remontowego szpital pokryje z pięciomilionowego kredytu, który zaciągnął w minionym roku.

Więcej: www.dziennikwschodni.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze