Konstancin: uzdrowisko otwiera nowy ośrodek rehabilitacyjny

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 10 kwietnia 2017 15:01

Uzdrowisko Konstancin-Zdrój otwiera nowoczesny ośrodek medyczny specjalizujący się w rehabilitacji neurologicznej i kardiologicznej.

Konstancin: uzdrowisko otwiera nowy ośrodek rehabilitacyjny
Podczas otwracia nowego ośrodka w Uzdrowisku Konstancin; FOT. Materiały prasowe

W placówce przy ul. Sue-Ryder w Konstancinie funkcjonuje obecnie Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej, Szpital Rehabilitacji Neurologicznej oraz Szpital Uzdrowiskowy. Modernizacja wszystkich obiektów kosztowała 30 mln zł.

- To bardzo ważny moment dla naszego Uzdrowiska. W związku z dynamicznym rozwojem firmy oddajemy do użytku wysoce specjalistyczny, najnowocześniejszy tego typu obiekt w regionie mazowieckim, oferujący kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie - mówi Stanisław Borkowski, prezes Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A.

Placówka oferuje usługi medyczne w zakresie diagnostyki, leczenia oraz rehabilitacji chorób układu krążenia i układu nerwowego. Dysponuje ponad 190 miejscami dla pacjentów. Oferta szpitala skierowana jest m.in do osób po operacjach kardiochirurgicznych, z przewlekłymi chorobami wymagającymi opieki długoterminowej oraz po incydentach neurologicznych - udarach i wylewach.

- W ramach pobytu w naszej placówce pacjenci mogą liczyć m.in. na kompleksowe, indywidualnie dobrane specjalistyczne zabiegi i badania diagnostyczne, nadzór lekarza prowadzącego i konsultacje lekarzy innych specjalności oraz całodobową opiekę pielęgniarską - dodaje Stanisław Borkowski.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum