Iława: oddział neurologii przenosi się do nowych pomieszczeń

Autor: ilawa.wm.pl/Rynek Zdrowia • • 02 listopada 2014 17:38

Oddział Neurologiczny z Pododdziałem Udarowym w iławskim szpitalu w połowie listopada przeniesie się na ostatnią kondygnację głównej bryły szpitala.

Iława: oddział neurologii przenosi się do nowych pomieszczeń

W poniedziałek (3 listopada), odbędzie się uroczystość, podczas której nowe pomieszczenia neurologii zostaną oficjalnie zaprezentowane. Weźmie w niej udział m.in. wiceminister zdrowia Sławomir Neumann - informuje serwis ilawa.wm.pl.

Nowe miejsce dla Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym, jest jedną z ważniejszych zmian z punktu widzenia poprawy jakości świadczonych usług.

- Najważniejszym plusem tej inwestycji jest poprawa komunikacji oddziału z pracowniami oraz znaczne zwiększenie jego powierzchni - mówi Iwona Orkiszewska, dyrektor Powiatowego Szpitala im. Wł. Biegańskiego w Iławie. - Chcemy, aby pomieszczenia szpitalne były nowoczesne i przyjazne pacjentom.

Remont i adaptacja pomieszczeń realizowany był w ramach projektu pn. "Rozbudowa i modernizacja obiektu Powiatowego Szpitala w Iławie - Oddział Neurologiczny i administracja szpitala - etap II". Koszty tej inwestycji to ponad 5,6 miliona złotych. Dofinansowanie unijne wyniosło 1,3 mln zł.

Więcej: ilawa.wm.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum