×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Gorzów Wlkp.: oddział urologii już po remoncie

Autor: PAP/Rynek Zdrowia31 stycznia 2014 15:55

W Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. zakończył się remont oddziału urologii i onkologii urologicznej. Po miesięcznej przerwie związanej z modernizacją od poniedziałku na oddział będą przyjmowani pacjenci.

Gorzów Wlkp.: oddział urologii już po remoncie
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Na gruntowną modernizację oddziału lecznica wydała ok. 4 mln zł - poinformowała w piątek (31 stycznia) Agnieszka Wiśniewska z Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.

Oddział urologii i onkologii urologicznej pozostawał jedyną jednostką gorzowskiej lecznicy, która od jej wybudowania w latach 80. XX w. nie była kompleksowo remontowana. Wiele przeprowadzonych obecnie prac miało związek z zaleceniami inspektorów Sanepidu.

Po remoncie oddział spełnia wszystkie obowiązujące standardy. Modernizacja umożliwia wprowadzenie specjalistycznych procedur medycznych, które dotychczas nie były dostępne.

Przed remontem oddział dysponował 20 łóżkami; w ub. roku było tu leczonych około 1,8 tys. pacjentów. Po remoncie liczba łóżek wzrosła do 30, ponadto na oddziale powstał nowoczesny gabinet zabiegowy i sala wybudzeń.

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze