Gdańsk: łatwiejszy dostęp do dokumentacji medycznej w szpitalu św. Wojciecha

Autor: biznes.trojmiasto.pl/Rynek Zdrowia • • 08 września 2015 11:47

Lekarze z nowego Oddziału Rehabilitacji Leczniczej w Szpitalu Specjalistycznym św. Wojciecha Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. będą mieli łatwiejszy dostęp do dokumentacji medycznej pacjentów.

Gdańsk: łatwiejszy dostęp do dokumentacji medycznej w szpitalu św. Wojciecha
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Placówka została wyposażona w sprzęt stanowiskowy, laptopy, drukarki laserowe, czytniki kodów kreskowych, tablety medyczne, zestawy do wyświetlania prezentacji multimedialnych, drukarki bar kodów, komputery All-in-one. Sprzęt posiada specjalne certyfikaty medyczne - informuje trojmiasto.pl

Wdrożone zostało także rozwiązania sieci Wi-Fi na potrzeby szpitalnego systemu informatycznego. To ułatwi dostęp on-line do dokumentacji medycznej, np. podczas obchodu lekarskiego.

Działanie zostało zrealizowane przez spółkę Atena w ramach Projektu "Poprawa dostępności do świadczeń rehabilitacyjnych w regionie poprzez utworzenie w Szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku Centrum Rehabilitacji Leczniczej wraz z Oddziałem Rehabilitacji Neurologicznej" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej 7. Ochrona zdrowia i system ratownictwa, Działania współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Więcej: www.biznes.trojmiasto.pl

 

 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze