Enel-Med otworzył kolejną placówkę w Warszawie

Autor: DK/Rynek Zdrowia • • 27 września 2017 16:45

Przychodnia Enel-Med w Galerii Północnej liczy 24 nowoczesne gabinety lekarskie. Jest to zarazem siedemnasta placówka w Warszawie i kolejna nowa jednostka Enel-Med w tym roku.

Enel-Med otworzył kolejną placówkę w Warszawie
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W przychodni Enel-Med na Białołęce (ul. Światowida 17) można skorzystać z szerokiej gamy konsultacji lekarskich m.in. lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych. W nowej placówce zostały wydzielone także specjalne miejsca dla Kliniki Stomatologicznej, Pediatrycznej i Rehabilitacyjnej.

W strefie rehabilitacji Enel-Med świadczy usługi w zakresie kompleksowej opieki nad narządami ruchu w formie m.in. fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego.

Klinika Stomatologicza ze specjalizacją w stomatologii dziecięcej oferuje pełny zakres badań m.in. badanie RTG pojedynczych zębów czy pantomogram. Ponadto usługi ortodontyczne, implantologiczne, protetyczne, endodoncję i leczenie pod mikroskopem. 

Punkt pobrań oferuje szeroką gamę usług. Można zrealizować tam oprócz kompleksowych badań laboratoryjnych szeroki zakres badań genetycznych.

- To trzecia placówka Enel-Med po prawej stronie Wisły, a już siedemnasta w Warszawie. Biorąc pod uwagę powierzchnię placówek (średnio to ponad 1 tys. mkw) jesteśmy dziś w stolicy wiodącą siecią przychodni, dysponującą najbardziej dogodnymi  dla pacjenta lokalizacjami. W sierpniu Enel-Med przejął trzy spółki medyczne dysponujące 4 tys. mkw. powierzchni w Ursusie, które już zostały włączone do sieć Enel-Med. Placówka w Galerii Północnej, to poza dogodną lokalizacją, wspaniała kadra medyczna i najnowocześniejszy sprzęt - zachwala Jacek Rozwadowski, wiceprezes Grupy Enel-Med.

Oddział Enel-Med Białołęka znajduje się na poziomie 2 Galerii Północnej. Można się do niego dostać bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii handlowej. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum

    Najnowsze