Do szpitala w Białymstoku wróciła ciepła woda

Autor: Gazeta Współczesna/Rynek Zdrowia • • 28 marca 2017 11:10

SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony w Białymstoku od kilku tygodni borykał się z problemem braku ciepłej wody na oddziałach chorób wewnętrznych, diabetologii, endokrynologii i reumatologii. Nareszcie problem został rozwiązany.

Do szpitala w Białymstoku wróciła ciepła woda
Problemy z brakiem ciepłej wody zostały spowodowane trwającym w szpitalu od kilku lat remontem. FOT. MTSOfan/Flickr.com (CC BY-NC-SA 2.0)

Problemy z brakiem ciepłej wody zostały spowodowane trwającym w szpitalu od kilku lat remontem. Stara instalacja, która jest na nieremontowanej od lat internie, nie współgra z nowymi instalacjami. I chociaż terminu modernizacji całego oddziału nadal nie ma, udało się przynajmniej przywrócić ciepła wodę w kranach.

Przeprowadzone prace polegały na gruntownej przebudowie istniejącej instalacji ciepłej wodnej oraz wykonaniu leżaków zasilających w ciepłą wodę. Te roboty instalacyjne były prowadzone od rozdzielaczy do ostatniego pionu zasilającego oddział. Następnie wykonane zostały tzw. przyłącza pionów. Zastosowany teraz system będzie wykorzystany w przyszłości, bez dodatkowych kosztów, przy modernizacji oddziału.

Więcej: www.wspolczesna.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum