Ciepielów: nowoczesny ośrodek zdrowia rośnie jak na drożdżach

Autor: echodnia.eu/Rynek Zdrowia • • 07 lutego 2018 09:44

Wykonawca realizujący budowę ośrodka zdrowia w Ciepielowie (gmina w woj. mazowieckim, powiat lipski) prowadzi prace w dość szybkim tempie. Mimo że czas na zakończenie inwestycji ma do maja, to widać już gołym okiem efekty robót.

Fot. archiwum (zdjęcie ilustracyjne)

Łączna wartość tej inwestycji wyniesie ponad 1,3 mln zł. Do tej pory w gminie Ciepielów usługi medyczne świadczono w trzech budynkach. Dzięki wybudowaniu nowoczesnego ośrodka zdrowia przy ul. Batalionów Chłopskich, lekarze będą mogli przyjmować w jednej przychodni.

W ośrodku zdrowia zaprojektowano 24 różnego rodzaju pomieszczenia, w tym m.in.: pięć gabinetów lekarskich, trzy gabinety zabiegowe i punkty pobrań, archiwum, poczekalnię z rejestracją, łazienki dla personelu i pacjentów. Łączna powierzchnia użytkowa to ponad 300 mkw.

W ramach inwestycji zagospodarowany będzie również teren wokół budynku. Wykonane zostaną chodniki i parking dla pacjentów o powierzchni ponad 700 metrów kwadratowych, zagospodarowane zostaną tereny zielone, całość chroniona będzie przez system kamer wizyjnych wokół budynku.

Więcej: www.echodnia.eu

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum