Bielsko-Biała: rusza modernizacja SOR-u w szpitalu wojewódzkim

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 06 maja 2018 10:20

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej doczeka się modernizacji oddziału ratunkowego. Prace ruszą 8 maja, ale nie spowodują utrudnień dla pacjentów.

FOT. Arch. RZ; zdjęcie ilustracyjne

- Szpital uzyskał w konkursie Ministerstwa Zdrowia dodatkowe liczące się środki na przeprowadzenie inwestycji w SOR, co powinno znacznie poprawić komfort pobytu pacjenta - wyjaśnia w Gazecie Wyborczej Jolanta Trojanowska, rzecznik prasowy bielskiego szpitala.

Szpital podkreśla na swojej stronie internetowej, że pacjenci nie odczują problemów związanych z modernizacją. O wszystkich zmianach placówka będzie informowała na bieżąco.

„W pierwszym etapie modernizacji funkcjonować będzie ambulatorium SOR zlokalizowane poza istniejącą estakadą dojazdową z wyraźnie oznakowaną drogą dojścia i dojazdu” - podaje dyrekcja placówki.

„Pacjenci z ustalonym terminem przyjęcia do oddziałów Szpitala Wojewódzkiego w trybie planowym będą przyjmowani na I piętrze budynku frontowego (wejście główne) w odpowiednio oznakowanym miejscu. Dojazd dla karetek systemu ratownictwa odbywać się będzie według ustaleń z Bielskim Pogotowiem Ratunkowym” - czytamy na stronie bielskiego szpitala.

Modernizacja potrwa do końca tego roku.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum