Zmiany kadrowe w ABG

Autor: BE/Rynek Zdrowia • • 04 czerwca 2008 13:48

Paweł Piwowar został powołany na stanowisko I wiceprezesa ABG. Odpowiada za sektory opieki zdrowotnej.

Piwowar, absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej, wcześniej był wiceprezesem Oracle Corporation na Europę Centralną.
– ABG posiada wieloletnie doświadczenie jako dostarczyciel systemów IT, m.in. jako wiodący producent autorskich rozwiązań dla służby zdrowia oraz najnowszych projektów informatycznych w sektorze utilities i w energetyce. Na nowym stanowisku będę kontynuował realizację strategii ABG na tych rynkach z wykorzystaniem unikatowych kompetencji i doświadczenia Spółki – poinformował nas nowy I wiceprezes ABG.
Doświadczenie ABG w branży medycznej sięga kilkunastu lat. Z rozwiązań tej firmy korzystają m.in. jednostki Narodowego Funduszu Zdrowia, ok. 500 największych szpitali w Polsce oraz większość polskich centrów krwiodawstwa i krwiolecznictwa. Wszystkie placówki lecznictwa uzdrowiskowego do rozliczania swoich usług z NFZ stosują aplikację internetową, dostarczoną i wdrożoną przez ABG.
Obecnie na ofertę ABG składają się skonsolidowane rozwiązania i kompetencje spółek ABG: inkorporowanego RADCOMP oraz przejętego z Sygnity zespołu realizacji systemów dla placówek medycznych.

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum