Zarządzenie prezes NFZ ws. telekonsylium kardiologicznego i geriatrycznego

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 09 października 2015 08:55

Opublikowano zarządzenie prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia nr 67/2015/DSOZ z 8 października w sprawie określenia kryteriów oceny ofert w postępowaniu w sprawie zawarcia umowy o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej.

Zarządzenie prezes NFZ ws. telekonsylium kardiologicznego i geriatrycznego
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Najnowsze zarządzenie zmienia zarządzenie nr 3/2014/DSOZ z 23 stycznia 2014 r. ws. określenia kryteriów oceny ofert w postępowaniu o udzielanie świadczeń opieki zdrowotnej. Wprowadza zmiany dot. określenia warunków zawierania i realizacji umów w rodzaju świadczenia zdrowotne kontraktowane odrębnie.

Zmiany te mają na celu ograniczenie barier w dostępności do świadczeń kardiologicznych i geriatrycznych dla świadczeniobiorców z terenów wiejskich, oraz stworzenie warunków dla skutecznego potwierdzenia prawidłowości przyjętego leczenia chorób w przedmiotowym zakresie.

W związku z powyższym w zakresach: Telekonsylium kardiologiczne i Telekonsylium geriatryczne dodano kryterium rankingujące oferentów, którzy mają podpisaną umowę w rodzaju leczenie szpitalne w odpowiednich zakresach świadczeń.

Czytaj: www.nfz.gov.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze