Zarządzanie energią elektryczną w czasach kryzysu. "Podpisujemy umowę sukcesu, klient płaci, gdy osiągniemy efekt"

Autor: oprac. PG • Źródło: Rynek Zdrowia12 grudnia 2022 11:00

- Dużo dziś mówimy o kryzysie energetycznym, o kosztach i cenie energii. My natomiast proponujemy naszym klientom rozwiązanie, które optymalizuje w zautomatyzowany sposób koszty dystrybucyjne energii elektrycznej - tłumaczy Wojciech Ciołek z Grupy Impel.

Zarządzanie energią elektryczną w czasach kryzysu. "Podpisujemy umowę sukcesu, klient płaci, gdy osiągniemy efekt"
Ekspert Grupy Impel: oszczędności na kosztach dystrybucyjnych energii średnio kilkanaście procent Fot. Shutterstock
  • Dla zarządzających placówkami medycznymi to trudny koniec roku
  • Pokrycie rosnących kosztów energii elektrycznej stało się ogromnym wyzwaniem
  • Wojciech Ciołek z Grupy Impel tłumaczy, dlaczego warto skorzystać z usług firmy zewnętrznej, która pomoże zarządzającym w optymalizowaniu kosztów

Wojciech Ciołek: klient podpisuje z nami umowę sukcesu i rozliczamy się dopiero wtedy, gdy dokonamy oszczędności

- Opracowaliśmy system Prognosis, który dzięki autorskiemu urządzeniu i algorytmowi, pozwala na oszczędzaniu na kosztach energii elektrycznej w sposób bezinwestycyjny. Ponadto klient podpisuje z nami umowę sukcesu i rozliczamy się dopiero wtedy, gdy dokonamy oszczędności- mówi Wojciech Ciołek.

Firma współpracę ze szpitalami zaczęła w 2019 roku. Dziś pod swoimi skrzydłami ma blisko 40 placówek. - Wspólnie wypracowaliśmy wiele rozwiązań przynoszących oszczędności. Zapraszamy kolejne firmy do współpracy - dodaje ekspert. Na jakie oszczędności mogą liczyć te placówki? - Mówimy o oszczędnościach na kosztach energii dystrybucyjnej średnio o kilkanaście procent- zapewnia Wojciech Ciołek.

Więcej o rozwiązaniu Prognosis Grupy Impel, ale także o innych formach wsparcia szpitali w czasach kryzysu energetycznego w rozmowie wideo z Wojciechem Ciołkiem: 

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum