×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Wrocław: koniec problemów z parkowaniem przy ASK?

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia18 marca 2012 18:16

Wrocławska Akademia Medyczna ogłosiła konkurs na dzierżawę i zarządzanie parkingiem wokół Akademickiego Szpitala Klinicznego. Na trudności z parkowaniem narzekają pacjenci i pracownicy placówki.

Wrocław: koniec problemów z parkowaniem przy ASK?
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
W maju 2011 r. AM ogłosiła konkurs ofert na dzierżawę i zarządzanie miejscami parkingowymi na warunkach ustalonych z ASK. Konkurs został jednak unieważniony, ponieważ oferent nie spełnił wymogów formalnych. 10 marca br.  ogłoszony został kolejny konkurs ofert. Termin upływa 30 marca - informuje Gazeta Wyborcza.

Firma, która przejmie zarządzanie parkingami ASK, do istniejących niemal 600 miejsc parkingowych będzie musiała dołożyć kolejne 300, a ponadto wybudować na swój koszt dodatkową drogę wyjazdową.

Parking ma być monitorowany i płatny, ale z wyjątkami: zarządca będzie musiał wydzielić 63 nieodpłatne służbowe miejsca dla pracowników ASK, za darmo będą także parkować niepełnosprawni. Dodatkowo mają powstać stanowiska tzw. krótkiego postoju dla taksówek i aut osobowych, które przywożą i odbierają pacjentów szpitala.

Więcej: www.gazeta.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum