Wkrótce ruszy siódma edycja projektu Liderzy Ochrony Zdrowia

Autor: MAK/Rynek Zdrowia • • 20 sierpnia 2019 19:36

W 2019 roku odbędzie się już siódma edycja Liderów Ochrony Zdrowia. Projekt ten realizowany jest przez Fundację im. Lesława A. Pagi.

Wkrótce ruszy siódma edycja projektu Liderzy Ochrony Zdrowia
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Adresatami projektu są studenci oraz absolwenci takich kierunków, jak: zarządzanie, ekonomia, finanse, prawo, farmacja, biotechnologia, zdrowie publiczne, czy innych kierunków związanych z sektorem ochrony zdrowia. Projekt ma na celu kształcenie najlepszej, otwartej na zmiany kadry menedżerskiej, która będzie zarządzać sektorem ochrony zdrowia i placówkami medycznymi.

- 16 października 2019 r. na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym po raz pierwszy zostanie zrealizowana konferencja Forum Liderów Ochrony Zdrowia, której tematem będzie „Wykorzystanie danych w sektorze ochrony zdrowia”. Podstawą konferencji będzie raport opracowany przez Alumnów projektu przy wsparciu Partnerów - podają organizatorzy.

Z kolei podczas pięciu weekendów spotkań we marcu i kwietniu 2020 r. stypendyści VII edycji będą uczestniczyć w zajęciach i wykładach dotyczących takich tematów, jak m.in.: rynek dystrybucji świadczeń zdrowotnych, komunikacja w ochronie zdrowia, polityka lekowa, czy kierunki rozwoju innowacji w medycynie i diagnostyce. Zajęcia prowadzone będą przez specjalistów rynku usług medycznych. Uczestnicy będą mieli także możliwość dyskusji z ekspertami z branży w aspekcie koniecznych zmian w sektorze ochrony zdrowia.

Do udziału w projekcie zapraszani są studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 27. roku życia. Rekrutacja rozpocznie się 16 października.

Szkolenia, zajęcia i debaty, wraz z uroczystym podsumowaniem odbywają się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w siedzibach Partnerów.

Więcej informacji: http://www.paga.org.pl/loz
FB: https://www.facebook.com/ProjektLiderzyOchronyZdrowia/?fref=ts

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum