Wieluń: rada nadzorcza szpitalnej spółki - skompletowana

Autor: wielun.naszemiasto.pl/Rynek Zdrowia • • 29 maja 2013 08:55

Władze powiatu wieluńskiego zdecydowały, że szpitalną spółką w Wieluniu pokieruje obecna dyrektor SP ZOZ Bożena Łaz. Rada nadzorcza będzie liczyć pięć osób.

Wieluń: rada nadzorcza szpitalnej spółki - skompletowana

Najwięcej punktów spośród kandydatów do rady nadzorczej otrzymał Marcin Karcz, magister zarządzania i marketingu z doświadczeniem na stanowisku kierowniczym w instytucji finansowej. Za nim uplasował się Jakub Gładysz, członek zarządu powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, w trakcie studiów MBA w specjalności: zarządzanie finansami, z doświadczeniem członka rady nadzorczej spółki z o.o. - informuje wielun.naszemiasto.pl

Więcej: Wieluń: Bożena Łaz będzie prezesem szpitalnej spółki

W kilku radach spółek działał już Piotr Halczak, który jest specjalistą w zakresie kontroli, audytu i nadzoru. Ilona Mróz, prezes szpitala w Olkuszu, wcześniej pracowała na stanowiskach kierowniczych w kilku innych podmiotach leczniczych. Była również koordynatorem Ministerstwa Zdrowia ds. restrukturyzacji i przekształcenia szpitala w Polanicy Zdroju.

Wacław Wypchło jest magistrem administracji, ma doświadczenie na stanowisku kierowniczym w instytucji finansowej.

Gładysz, Halczak i Mróz zdali egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa. Pozostali zobowiązali się do tego w ciągu 6 miesięcy od dnia powołania do rady.

Więcej: http://wielun.naszemiasto.pl/

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum