Wielkopolski NFZ czeka na dyrektora

Autor: gazeta.pl/Rynek Zdrowia • • 20 czerwca 2013 08:45

Grzegorz Wrona, prezes spółki Szpitale Wielkopolski i były dyrektor szpitala w Koninie oraz Włodzimierz Pilarczyk, były dyrektor szpitala w Gnieźnie, to kandydaci na stanowisko dyrektora wielkopolskiego NFZ - wynika z nieoficjalnych informacji Gazety Wyborczej.

Wielkopolski NFZ czeka na dyrektora

Gazeta przypomina, że dwa tygodnie temu do dymisji podał się dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ Karol Chojnacki, gdyż nie układała mu się współpraca z warszawską centralą. Gdy prezes Funduszu Agnieszka Pachciarz chciała go odwołać, złożył rezygnację.

We wtorek (18 czerwca) NFZ ogłosił konkurs na nowego dyrektora wielkopolskiego oddziału Funduszu. Jego nazwisko poznamy prawdopodobnie w lipcu.

Według ustaleń GW, o to stanowisko będą się ubiegać: Grzegorz Wrona, prezes samorządowej spółki Szpitale Wielkopolski, do niedawna również dyrektor szpitala w Koninie, a także Włodzimierz Pilarczyk, były dyrektor szpitala w Gnieźnie, który współpracował z Agnieszką Pachciarz m.in. w Wielkopolskim Związku Szpitali Powiatowych, gdy kierowała ona Pleszewskim Centrum Medycznym.

Więcej: www.gazeta.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum