Warszawa: Swissmed przejmuje prywatną przychodnię

Autor: Swissmed/Rynek Zdrowia • • 09 maja 2011 18:57

Swissmed Prywatny Serwis Medyczny - spółka z Grupy Swissmed, podpisała w poniedziałek (9 maja) umowę o przejęciu 100 proc. udziałów Euromedu.

Warszawa: Swissmed przejmuje prywatną przychodnię

Euromed działa na rynku od 2000 r. i świadczy usługi medyczne w zakresie lecznictwa otwartego na terenie przychodni zlokalizowanej w Millenium Plaza. Przejęta przez Swissmed spółka miała w 2010 r. ponad 2 mln zł przychodów. Przychodnia Euromedu inicjuje działalność medyczną Swissmed na rynku warszawskim.

- W najbliższym czasie naszym zadaniem będzie ujednolicenie standardów świadczonych usług. Realizacja tego zamierzenia będzie polegała na doposażeniu i modernizacji pomieszczeń, wdrożeniu procedur i systemów wspierających zarządzanie. Jak tylko uzyskamy pewność, że nowo pozyskana przychodnia odpowiada standardom grupy Swissmed, zacznie ona funkcjonować pod naszym brandem - mówi Roman Walasiński, prezes spółek z grupy Swissmed.

Zakup Euromedu sfinansowano dzięki środkom pozyskanym z emisji akcji Swissmed Prywatny Serwis Medyczny na rynku NewConnect. Jesienią tego roku zostanie uruchomiony szpital Swissmedu na warszawskim Bródnie wraz z przychodnią przyszpitalną.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum