×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Warszawa: Grupa Lux Med przystąpiła do grona strategicznych partnerów SGH

Autor: MAK/Rynek Zdrowia08 października 2020 19:31

Grupa Lux Med i Szkoła Główna Handlowa z Warszawy nawiązały współpracę partnerską. W czwartek (8 października) pamiątkową tabliczkę w gmachu głównym uczelni odsłonili wspólnie Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med oraz prof. Piotr Wachowiak, rektor SGH.

Warszawa: Grupa Lux Med przystąpiła do grona strategicznych partnerów SGH
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

- Łączą nas te same cele, takie jak budowa innowacyjnej przedsiębiorczości, wspieranie utalentowanych młodych osób oraz społeczna odpowiedzialność biznesu. Czeka nas wiele wspólnych inicjatyw - mówiła Anna Rulkiewicz, prezes Grupy Lux Med.

Podczas uroczystości przystąpienia Grupy Lux Med do grona partnerów SGH, obie strony podkreślały gotowość i otwartość na wzajemną współpracę oraz transfer wiedzy, z dużym naciskiem na społeczną odpowiedzialność biznesu. Wachowiaka jest bardzo istotnym zagadnieniem.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, gdyż do naszego Klubu Partnerów wstąpiła firma, która jest dla nas bardzo ważna zarówno z punktu widzenia i gospodarczego, jak i z punktu widzenia społecznej odpowiedzialności biznesu - powiedział Piotr Wachowiak, rektor SGH.

- Bardzo się cieszę na współpracę ze Szkołą Główną Handlową. Jest to najlepsza ekonomiczna uczelnia i czujemy się zaszczyceni, że staliśmy się jej Partnerem. Myślę, że wymiana wiedzy i doświadczenia przyda się zarówno SGH, jak i naszej Grupie. Chcemy razem wychowywać i kształcić młode pokolenie - zaznaczyła prezes Rulkiewicz.

Klub Partnerów SGH powstał w 1998 r. jako wspólna inicjatywa polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw oraz władz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i ówczesnej rektor Janiny Jóźwiak. Członkowie klubu, realizując swoje strategie biznesowe, współpracują z SGH w minimum czterech obszarach: employer branding i rekrutacja, edukacja i nauka, wzmacnianie potencjału SGH oraz projekty społeczne.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze