Warszawa: ABG wdraża w PFRON

Autor: BEX/Rynek Zdrowia • • 07 października 2009 08:45

Spółka branży IT - ABG zawarła z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych umowę o wartości ponad 1,5 mln zł brutto dotyczącą modyfikacji oraz reimplementacji systemu Ewidencji Poboru Wpłat (EPW).

Warszawa: ABG wdraża w PFRON
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Umowa została zawarta na okres 5 miesięcy. Zakres prac obejmuje wdrożenie i implementację zmodyfikowanego systemu wraz z opracowaniem i przekazaniem dokumentacji technicznej, a także użytkowej. Pierwszy etap projektu dotyczył będzie reimplementacji wybranych modułów EPW bez zmiany ich zakresu funkcjonalnego. W drugim nastąpi reimplementacja powiązana z rozbudową i rozszerzeniem zakresu funkcjonalnego silnika zapisów księgowych. Następnie ABG wykona nowy moduł ewidencji podmiotów gospodarczych oraz określone przez PFRON prace dodatkowe.

PFRON jest funduszem, który zarządza środkami przeznaczonymi przez budżet państwa na rehabilitację zawodową i społeczną osób niepełnosprawnych oraz zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Jest to kolejna umowa podpisana przez PFRON z firmą ABG, która m.in. w 2007 roku podpisała kontrakt na rozbudowę systemu ewidencji i poboru wpłat wraz z księgą pomocniczą rozliczeń i systemami współpracującymi.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum