Nowy zastępca komendanta szpitala w Legionowie. Został nim dr n. med. Jakub Klimkiewicz

Autor: oprac. JKB • Źródło: WIM, Rynek Zdrowia02 grudnia 2022 14:33

Wojskowy Instytut Medyczny poinformował o zmianach kadrowym w szpitalu w Legionowie. Od 29 listopada obowiązki zastępcy komendanta Szpitala w Legionowie pełni dr n. med. Jakub Klimkiewicz.

Nowy zastępca komendanta szpitala w Legionowie. Został nim dr n. med. Jakub Klimkiewicz
Gen. broni Grzegorz Gielerak, płk Robert Ryczek i dr Jakub Klimkiewicz. Fot. WIM
  • Dyrektor WIM gen. Broni Grzegorz Gielerak 29 listopada powierzył pełnienie obowiązków zastępcy komendanta Szpitala w Legionowie Panu dr n. med. Jakubowi Klimkiewiczowi
  • Dr Klimkiewicz obecnie pełni obowiązki kierownika Oddziału Intensywnej Terapii, zastępcy kierownika Szpitala Modułowego WIM, kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala w Legionowie
  • Dr Jakub Klimkiewicz jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii.

Nowy zastępca komendanta szpitala w Legionowie

Jak informuje Wojskowy Instytut Medyczny, 29 listopada gen. broni Grzegorz Gielerak w obecności Komendanta Szpitala WIM w Legionowie płk. Roberta Ryczka powierzył pełnienie obowiązków zastępcy Komendanta Szpitala w Legionowie dr n. med. Jakubowi Klimkiewiczowi.

Nowy zastępca za swoją misję zawodową uznaje kontynuowanie tworzenia w polskim systemie opieki zdrowotnej szpitala na miarę XXI wieku przyjaznego pacjentom, ich bliskim oraz pracownikom – czytamy w komunikacie.

Dr Jakub Klimkiewicz jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie, a z WIM jest związany nieprzerwanie od stażu podyplomowego 2005-2006 do dzisiaj. Jest specjalistą anestezjologii i intensywnej terapii. Stypendysta Fogarty International Center na University of Michigan, Ann Arbor, USA.

WIM wyjaśnia, że dr Klimkiewicz obecnie pełni obowiązki kierownika Oddziału Intensywnej Terapii, zastępcy kierownika Szpitala Modułowego WIM, kierownika Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala w Legionowie.

Wśród zainteresowań lekarza można wyróżnić: anestezjologię regionalną, anestezjologię w fast- track surgery, techniki pozaustrojowe w intensywnej terapii, a także ECMO.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze