Szczecin: szpital uruchomił rejestrację online

Autor: Gazeta Wyborcza/Rynek Zdrowia • • 02 października 2013 16:53

Na stronie internetowej Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 PUM w Szczecinie pojawiła się w środę (2 października) możliwość rejestracji przez internet. To efekt publikacji w mediach informacji o kilkuset pacjentach koczujących przed rejestracją, by się zapisać do przyszpitalnej przychodni na 2014 r.

Szczecin: szpital uruchomił rejestrację online
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
Kierowniczka przychodni pytana przez Gazetę Wyborczą, dlaczego jest tak duża kolejka do rejestracji, twierdziła że nie wyznaczano pacjentom jednego terminu zapisów, ale informowano ich o tym, że od października będą rejestrować na przyszły rok. Stąd taki tłum 1 października.

W środę (2 października) na stronie szpitala pojawiła się możliwość rejestracji online. Są tam specjalne formularze (do przychodni dla dorosłych oraz przychodni dla dzieci) i informacja: "Szanowni Państwo! W celu ułatwienia rezerwacji terminu wizyty w Poradni Przyklinicznej Specjalistycznej Przychodni SPSK 1, wprowadziliśmy możliwość rejestracji elektronicznej. Prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższego formularza. W ciągu 24 h (w dni robocze) otrzymacie Państwo drogą elektroniczną wiadomość zwrotną z terminem wizyty" .

Więcej: www.gazeta.pl

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze