Świętokrzyskie: NFZ udostępnił harmonogram pracy placówek

Autor: NFZ, Radio Plus, DMX/Rynek Zdrowia • • 19 kwietnia 2011 10:45

Na stronie internetowej Świętokrzyskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ pacjenci mogą sprawdzić godziny pracy placówek, które realizują umowy z NFZ.

Świętokrzyskie: NFZ udostępnił harmonogram pracy placówek

NFZ informuje, że udostępnione na stronie dane obejmują harmonogramy pracy poradni/oddziałów w poszczególnych zakresach, według ostatniego stanu zgłoszonego przez świadczeniodawcę i będą na bieżąco aktualizowane.

Fundusz zastrzega, że przy korzystaniu z wyszukiwarki należy brać pod uwagę prawo placówki do zmiany harmonogramu, w każdym momencie trwania umowy (pod warunkiem zgłoszenia do oddziału NFZ z minimum 1-dniowym wyprzedzeniem).

Według informacji kieleckiego Radia Plus pacjent może teraz wybrać sobie konkretną specjalizację i obszar w jakim będzie szukał gabinetu specjalistycznego np. ograniczając się do samych Kielc. Dodatkowo przy dyżurującej przychodni znajdzie dokładne godziny przyjęć lekarzy specjalistów.

Pacjenci, którzy wykryją nieprawidłowości w funkcjonowaniu takich placówek, mogą zgłaszać je do świętokrzyskiego oddziału NFZ. Każdą nieobecność lekarza, placówka będzie też teraz musiała zgłaszać do Funduszu.

Więcej: www.nfz-kielce.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum