×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Środa Śląska: szpital ruszy w marcu?

Autor: Gazeta Wrocławska/Rynek Zdrowia10 grudnia 2015 21:54

Mieszkańcy Środy Śląskiej jeszcze poczekają na pełnoprofilowe leczenie szpitalne w swoim mieście. Remontowane oddziały mają wznowić pracę od marca.

Środa Śląska: szpital ruszy w marcu?
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Polskie Centrum Zdrowia Środa Śląska, które wypowiedziało Narodowemu Funduszowi Zdrowia kontrakt na leczenie szpitalne na wszystkich oddziałach oprócz pediatrii.

Władze spółki tłumaczyły przerwę w pracy szpitalnych oddziałów koniecznością remontu. Już wiadomo, że odremontowany szpital w Środzie Śląskiej nie zacznie przyjmować pacjentów w oparciu o kontrakt z  NFZ od stycznia, jak wcześniej zapowiadano.

30 listopada do Narodowego Funduszu Zdrowia wpłynął wniosek od prezesa spółki Polskie Centrum Zdrowia Środa Śląska o rozpisanie dodatkowego konkursu na leczenie szpitalne na terenie powiatu średzkiego od 1 marca.

Spółka chce rozszerzyć dotychczasową działalność i w ramach kontraktu z NFZ leczyć pacjentów na następujących oddziałach: położnictwa i ginekologii, neonatologii, chorób wewnętrznych, chirurgii ogólnej, chirurgii urazowo-ortopedycznej, anestezjologii i intensywnej terapii, okulistyki oraz na izbie przyjęć.

Więcej: www.gazetawroclawska.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze