×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Sławno: są plany protestu, ale szpital nic o tym nie wie

Autor: Głos Koszaliński/Rynek Zdrowia17 listopada 2017 12:15

Danuta Wojciechowska, dyrektor Szpitala Powiatowego w Sławnie, decyzją starosty sławieńskiego została odwołana. O planowanej w tej sprawie akcji protestacyjnej szpital dowiedział się dopiero z mediów.

Sławno: są plany protestu, ale szpital nic o tym nie wie
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

W liście otwartym, który trafił do redakcji Głosu Koszalińskiego, jego autorka i zarazem pielęgniarka, Tamara Zasadzińska, ostrzega o akcji protestacyjnej w związku z decyzją starosty sławieńskiego.

Jednak w oficjalnym oświadczeniu władze szpitala odcinają się od listu, twierdząc że o wszystkim dowiedziały się od mediów oraz że większość pracowników dowiedziała się o liście otwartym oraz możliwości przeprowadzenia protestu również z mediów. Według dyrekcji pracownicy nie kryli swojego niezadowolenia ws. braku wcześniejszych informacji oraz autoryzacji opublikowanego listu -

Szpital informuje również o dalszych krokach w związku z odwołaniem dotychczasowej dyrektor placówki.

" (...) informujemy iż na podstawie Uchwały Zarządu Powiatu w Sławnie z dnia 14 listopada 2017 roku w sprawie powierzenia obowiązków w zakresie zarządzania Szpitalem Powiatowym w Sławnie, Zarząd powierzył Pani Urszuli Dziurewicz - zastępcy d.s. medycznych, obowiązki w zakresie zarządzania Szpitalem Powiatowym (...) do dnia rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko Dyrektora Szpitala Powiatowego w Sławnie nie dłużej niż do dnia 31 grudnia 2017 r." - czytamy.

Więcej: www.gk24.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze