×
Subskrybuj newsletter
rynekzdrowia.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole

Śląskie: Remedis wybuduje i będzie zarządzać szpitalem zakonnym?

Autor: JJX/Rynek Zdrowia18 października 2013 15:31

We wtorek (15 października) firma Remedis SA zawarła umowę z Zakonem Posługujących Chorym Ojcowie Kamilianie z siedzibą w Tarnowskich Górach (woj. śląskie). Dokument dotyczy realizacji przedsięwzięcia polegającego na przygotowaniu, budowie oraz administrowaniu szpitalem Zakonu.

Śląskie: Remedis wybuduje i będzie zarządzać szpitalem zakonnym?
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022
W ramach wspólnego projektu Remedis i Zakonu Kamilianów ma zostać stworzona spółka celowa mającą zrealizować budowę a następnie zarządzanie szpitalem w Tarnowskich Górach. Rolą poznańskiej spółki będzie obsługa procesu inwestycyjnego oraz późniejsze zarządzanie funkcjami niemedycznymi szpitala. Umowa warunkowana jest uzyskaniem przez Zakon Kamilianów dofinansowania.

- Podpisanie kontraktu jest efektem naszych kilkuletnich starań o większy udział w rynku ochrony zdrowia. Po latach współpracy z sektorem mamy rozeznanie w możliwościach realizacji potrzeb szpitali. Pracujemy z nadzieją, że stworzymy placówkę, która będzie pełnić swoją misję społeczną na najwyższym poziomie - powiedział Krzysztof Nowak, prezes zarządu Remedis SA.

Umowa z Zakonem Kamilianów jest realizacją strategii spółki w zakresie rozwoju usług zarządzania jednostkami ochrony zdrowia oraz w zakresie usług długoterminowej opieki nad osobami starszymi.

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze