Śląski NFZ ws. pacjentów EuroMedic

Autor: NFZ/Rynek Zdrowia • • 06 lutego 2014 18:16

Oddział Wojewódzki NFZ w Katowicach informuje, że w związku z wygaśnięciem 31 stycznia 2014 r. umowy z EuroMedic Medical Center, pacjenci będący do chwili wygaśnięcia umowy w trakcie leczenia szpitalnego lub przyjęci w trybie nagłym będą mogli dokończyć leczenie w tym szpitalu.

Dotyczy to świadczeń w zakresie: kardiologia, kardiochirurgia, chirurgia ogólna, chirurgia naczyniowa, ortopedia i traumatologia, okulistyka oraz izba przyjęć.

Pacjentów oczekujących na przyjęcie do szpitala EuroMedic Medical Center NFZ kieruje do innych placówek, w których będą mogli podjąć leczenie. Śląski OW NFZ zamieści na stronie www.nfz-katowice.pl listę placówek udzielających świadczeń tożsamych z wygasłymi zakresami.

”Śląski Oddział Wojewódzki NFZ informuje niniejszym, że pacjenci EuroMedic Medical Center mają zabezpieczony dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej, a udzielenie świadczeń przez wskazane podmioty nie będzie skutkować zagrożeniem dla zdrowia i życia osób potrzebujących szeroko rozumianego leczenia”- czytamy w przesłanym nam w czwartek (6 lutego) komunikacie.

 

Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum