Skarżysko - Kamienna: nocna i świąteczna opieka zdrowotna od 1 października

Autor: skarzysko24.pl/Rynek Zdrowia • • 17 sierpnia 2017 20:09

Szpital Powiatowy w Skarżysku - Kamiennej przygotowuje się do świadczenia nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Obecnie w szpitalu trwają prace adaptacyjne pomieszczeń, w których udzielana będzie taka pomoc mieszkańcom powiatu skarżyskiego.

Skarżysko - Kamienna: nocna i świąteczna opieka zdrowotna od 1 października
Fot. Adobe Stock. Data Dodania: 16 grudnia 2022

Dyrektor SP ZOZ w Skarżysku - Kamiennej Leszek Lepiarz informuje, że na potrzeby nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej wygospodarowano pomieszczenia po byłej aptece, znajdujące się w budynku administracyjnym placówki przy ul. Szpitalnej 1. Pacjenci będą mieli tu łatwy dostęp .

W ramach prowadzonych prac, adaptowane są pomieszczenia, w których powstaną: gabinet lekarski, gabinet zabiegowy, pomieszczenia sanitarne, poczekalnia dla pacjentów oraz pomieszczenie do przechowywania dokumentacji medycznej.

Nocna i świąteczna pomoc lekarska w skarżyskim szpitalu będzie świadczona od 1 października. Jak mówi wicestarosta Artur Berus, jej wprowadzenie do szpitali może być dobrym sposobem na odciążenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego, a tym samym na usprawnienie jego pracy.

Czytaj: www.skarzysko24.pl

Dowiedz się więcej na temat:
Podaj imię Wpisz komentarz
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
    PARTNER SERWISU
    partner serwisu

    Najnowsze